tahtmatu kätevärisemine 16.02.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen füüsilisel tugev ja sportlik naine aga viimased paar kolm kuud hakkavad käed tugevalt värisema kui on vaja kätega või sõrmedega vajutada. Saaksite palun anda mulle nõu millest see on tingitud ja kelle poole peaksin oma murega pöörduma?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui käte värisemist on esinenud ka varem, võib tegemist olla päriliku eelsoodumusega. Tuleks minna neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos