südamepekslemine pingeseisundis 15.11.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Viimasel ajal olen hädas tahtele allumatu südamepekslemishoogudega ja kaelapiirkonna laiguliseks muutumisega veidigi pingelisemates töösituatsioonides.Olen püüdnud erinevaid eneserahustamise võtteid, kuid tundub, et miski ei aita. Tundub, et närvi-(või hormoonsüsteem?) ei allu mõistusele.
Mida teha? Selline olukord pärsib täiesti normaalset tööelu ja inimestega suhtlemist.
Teie suunavale abile lootes,
Mai

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Usun et sellest probleemist saab ravimitega üle. Tuleks vaid pöörduda psühhiaatri või neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos