Millised uuringud tehakse kui 3-ne laps ei räägi 05.06.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mida teeb ja räägib neuroloog kui 3-aastane laps ei räägi. oskab vaid väheseid sõnu. Teeb, mis tal teha palutakse aga eriti ei vasta. ei oskagi ju. Vastab ainult teda puudutavatele küsimustele kas tahab süüa, juu,a magama, õue, kommi jne). milliseid uuringuid sellise lapse puhul läbi viiakse? laps ei ole nõus ka võõrastega suhtlema, seega on arsti juures käimine väga raske. Eamasti ootabki arst, millal me ära läheme, et kisakõrist pääseda. Neuroloogile käik ootab meid ees, logopeedil on pool aastat peaaegu iga nädal 1 x käinud.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Selle probleemiga tegeleb vaid lasteneurolooog.

Dr. Ain Pajos