kehv mälu 03.01.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tervist

Olen 34 aastane naisterahvas ja kimmpus oma ülemise korrusega. Nimelt on minu probleemiks unustamine ja pearinglused. Kõige ehmatavam näide on see, et sõitsime abikaasaga autos ja hiljem ma ei suutnud meenutada kust kaudu ta poodi sõitis kuigi ma olin ju ise kah autos. Lihtsad asjad lähevad lihtsalt meelest ära ja kui keegi unustatud asjast juttu teeb, siis tuleb meelde, et ma pidin ju seda asja tegema.Auto roolis olles on vahest selline tunne nagu tee hakkaks silme ees ujuma, samas on peas tunne nagu keegi pressiks kuklas. Olen viimasel ajal ennast väsinuna ja närvilisena tundnud. Oleksin väga tänulik kui saaksite mulle natuke abistavat infot jagada.

Ettetänades.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kirja teel siin abi anda ei ole võimalik. Tõenäoliselt vajate lisauuringuid. Tulge vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
tel 6 748 591