lisaküsimus 11.10.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Võimalik põhjus on reie nahanärvi kompressioon kubeme sideme alt läbiminekul (läheb koos reiearteriga). Kui olete ülekaaluline tuleks mõelda kaalulangetamisele.

Dr. Ain Pajos

täpsustan: ülekaalus pole, pikkus on umbes 185cm ja kaal kuskil 60-70kg vahel. Kas on veel variaante võimalusi mida teha et see valu järgi jääks?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Väljapakutu oli vaid üks sagedamini esinev võimalus. Asja täpsustamiseks tuleks tulla läbivaatusele.
Dr. Ain Pajos