krooniline alumiiniumimürgitus 14.08.01 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Minul on juba umbes 8 aastat selja- ja peavalud, mille põhjust ei ole arstid leidnud.Olen 26 aastane. Valud hakkasid sel ajal, kui puutusin kokku alumiiniumiga- st. alumiiniumdetaile lihvides sattus seda ka suhu. Kas on võimalik kuidagi mürgitust kindlaks teha ja kus? Ette tänades!

Arst vastas:

dr Katrin Kaarna

Neuroloog

Päevakirurgia Erakliinik Medex

Tere,

Teie poolt esitatud kusimusest ei selgu täpsemalt Teie pea- ja seljavalude iseloom ( millal tekkivad, kui kaua kestavad, kuidas saata leevendust jne. )

Teatud juhtudel on peavalude pohjusena voimalik metallidega kokkupuude. Täpsema informatsiooni saamiseks soovitan pöörduda Kutsehaiguste Kliiniku Polikliinikusse, Tallinn, Paldiski mnt. 68, registratuuri telefon: 06 70 68 13.