vist migreen 29.01.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

2021 seoses silma süstimisega (kollatähni "lupjumine") tekkis auraga migreen (peavaluta), silmade "vilkumine" jms, mis tekitavad ebakindlust. 2022 augustis need nähtused sagenesid ja hakkasid n-ö teisenema (õues käies imelik nägemisraskus, millest kukal kange ja jalad nõrgad, alla vaadates samad nähud jm), sellest lisahädana ärevus. Asi süvenes pärast silmasüsti 26.08.22. Arstide abil sain mitme kuu vältel (kuna järjekorrad pikad) jälle enam-vähem rööpasse, aga nüüd, 26.01.2023 olin äkki jälle sügiseses seisus tagasi. Kuna kõikvõimalikud arstid on külastatud, olen nõutu. Küsimus: mida teha edasi?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Pidage ikkagi nõu silmaarstiga, kelle poolt tuleks kontrollida silmade vaateväljade võimalikke muutusi.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika