tere, 01.03.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

mure selline: viimasel aastl sattusin 2 korda haiglaravile vasakpoolse adneksiidiga. nüüd siis jälle vasakul pool valud ja arst kirjutas välja uued antibiootikumid- Duracef 500. Peale selle 6 päeavst vötmist tulemus ikka sama-valutab. Nüüd peaksin hakkama vötma Metronidazoli arsti juhenduse kohaselt. Kas asjal on mötet kui tunnen et pöletik ikka veel alles? Ja miks sellised pöletikud korduvad kogu aeg? Nüüd siis 3 kord juba...Kas peangi jääma iga kord haiglaravile lootma? Tänan ette, Maris

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Mina arvan ka,et peaksite hakkama võtma arsti ettekirjutuse kohaselt Metronidazoli.Niisugune raviskeem on ette nähtud krooniliste põletike raviks.Kui haiguse tekitaja on teada,siis ei pruugi Te enam haiglasse sattuda.Edu soovides,Maie Väli