valu paremal, alakõhus 07.01.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kuu aega tagasi tundsin esimest korda küllalt tugevat valu paremal pool alakõhus, käisin perearsti juures- pimesoolega tegu polnud. Naistearst tegi analüüsid (olid korras) ja katsus ning pani diagnoosiks munasarjapõletik, igaks juhuks kirjutas välja bakterivastase rohu (ciprinoli), mitte mingisugust antibiootikumide ravi ei määranud. Rohu tarvitamise ajal valu kadus ära, kuid nüüd on jälle tagasi ja just õhtusel ajal. Palun andke nõu kelle poole pöörduda ja kas võib olla tegemist millegi peale munasarjapõletiku?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Soovitaks minna uuesti günekoloogi juurde, diagnoosi panna kirjelduse järgi on raske.