Vastuvõtust 16.09.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Kirjutasin ennist toitumishäiretega seonduvast tsükliprobleemist. Kutsusite võimalusel vastuvõtule. Millised on vastuvõtutasud Tähe erakliinikus. Harilikult on erakliinikutes ka kontsltatsioonid väga kulukad.
Ette tänades, Murelik

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Ma töötan lisaks Tähe Erakliinikule ka Kliinik Elites.Vastuvõtutasu on esmasel põõrdumisel 170EEki ja korduval konsultatsioonil 150 EEKi.