Laserravi ja Skinoreni kreemi kasutamine 08.02.17 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere,
Paar aastat oli probleem täiskasvanuea aknega. Praeguseks olukord juba ca pool aastat normaalne ja olen täitsa rahul näonahaga. Kuna mõnest suuremast punnist jäänud paar auguga armi ja siin-seal punetavad aknearmid, siis plaan minna laserravile, et näonahk oleks kevadeks ühtlaselt kena.

Kasutan igapäevaselt Skinoreni kreemi, see aitab mul eelkõige ära hoida väikesed kollase mädase peaga ummistused nina piirkonnas, seega päris loobuda ei tahaks. Kas ja kui pikaks perioodiks enne (ja pärast) laserravi peaksin loobuma Skinorenist?

Arst vastas:

Kristi Abram

dr Kristi Abram

Dermatoveneroloog

Tere!

Meie kliinikus kasutatava dioodlaseri puhul me soovitame Skinoreni mitte kasutada samal päeval, kui tehakse raviprotseduur, kuid lasereid on erinevaid ja ma täpselt ei tea, missugusele laseriprotseduurile Te lähete ja missugused piirangud seal kehtivad.
Kõige parem, kui võtate ühendust vastava spetsialistiga, kes Teile protseduuri sooritab, arvan, et saate sealt kõige informatiivsema vastuse.
Lugupidamisega,
Kristi Abram