laik käel?? 24.09.15 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Kas oskate öelda pildi põhjal millega tegu?

Arst vastas:

Kristi Abram

dr Kristi Abram

Dermatoveneroloog

Tere!
Mingi tehnilise äparduse tõttu pole pilt kahjuks Teie kirjaga kaasa tulnud ja ma ei saa selle põhjal hinnangut anda.
Kui laik ilmus 10 aastat tagasi, siis olite 12-aastane ehk varateismelise vanuses, mil varem peidus olnud nahaprobleemid võivad rohkem väljenduda. Kui laigust võetud biopsia midagi ei näidanud, siis võib tõesti olla tegemist lihtsalt pigmendilaiguga ja kihelus selles piirkonnas pigem juhuslik (proovige, kas pehmendava kreemi määrimine rahustab nahka).
Kui laik muutub suuremaks või mingil muul moel Teid häirib, siis soovitan uuesti arsti juurde tulla ja see lasta üle vaadata.
Lugupidamisega,
Kristi Abram