Millest on tekkinud nahapealne lööve ja kuidas seda ravida? Kas saaksite vastata täna- homme . Ilmselt saab poeg nädalavahetuseks linnaloa, saaks midagi ettevõtta. Sõjaväe arsti vastuvõtt alles 22.10 16.10.14 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Noormees teenib praegu eesti kaitseväes. .10 päeva tagasi puhkusel olles tekkisid käepeale esimesed punased piirkonnad. tänaseks on edasiläinud kehale ja vasaku jalareie siseküljele . ei sügele eriti. praegu pildil vaadates kestendab. . Puhkuse ajal oli kokkupuutes koera ja kassiga sõbra peres.

Arst vastas:

Kristi Abram

dr Kristi Abram

Dermatoveneroloog

Tere!
Kirjelduse järgi on väga raske öelda, millega on tegu, sest mul puuduvad andmed, kui suured kolded on, kuidas need paigutuvad ja missugune on nende pind.
Koera/kassihaigus tabab tavaliselt lapsi, täiskasvanuid harvemini.
Seenevastane ravim klotrimazool, mis kassihaiguse puhul aitab, on apteegis käsimüügis olemas, seda võib nädalavahetusel proovida.
Siiski olen kõige rohkem seda meelt, et õigem on kui arst lööbe üle vaatab ja määrab ravi vastavalt diagnoosile. Vastuvõtuaeg ei ole õnneks kaugel ja Clarityn hoiab ära senikaua sügelemise.
Lugupidamisega,
Kristi Abram

Kas see arutelu oli kasulik? Teie arvamus võeti arvesse.

Nõuanded teemal: Nahahaigused

tere

Mul on väga suur mure?nimelt tekkisid mulle 4-5 päeva tagasi kehale suured muhud mis on hästi suurte laiade laikudena üle keha laiali ja sügelevad kohutavalt!See on nagu õudus unenägu ja nad ei lase öösel ...

Airi Põder

Vastas dr Airi Põder

Pöörduge kiiremas korras arsti vastuvõtule! Perearst peaks erakorralisi haigeid saama samal päeval aidata.
Kui seda võimalust pole, siis selleks,
et saaksite uusaasta ilma õududunenägudeta ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi