ikka sügelus 16.08.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere jälle!

Kirjutasin teile (küsimus nr 27690) seoses sügelusega peale pesemist ja te vastasite, et peate ennem löövet nägema, kui midagi ütlete. Kuid mingit löövet pole kunagi olnud (panin selle ka kirja). See'p see segadust tekitabki. Mis te sellest arvate?

Maria

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Vastuvõtule, nagu eelpool soovitasin, tuleks ikka tulla. Uuringuid (vereanalüüs, vajadusel nahatestid) kirja teel teha ei saa.