Lõhenevad sõrmeotsad 11.02.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Viimasel ajal on hakanud näpuotstesse, just pöidlale ja nimetissõrmele küüne lähedusse tekkima lõhed, mis on väga valulikud ning paranevad aeglaselt. Tundub, et igasuguste salvide-kreemide kasutamine ei aita, tegu on millegi muu kui lihtsalt kuiva nahaga. Ehk on vitamiinipuudus? Lisan veel, et olen 4-kuuse rinnalapse ema ja probleem ilmnes esimest korda 2 kuud tagasi.

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Rasedus ja imetemine on naise organismile suur koormus. Selle tagajärjel võivad mõned "peidus" olnud haigused välja lüüa. Ravi saamiseks peaksite pöörduma nahaarsti poole.