Peale eesnaha operatsiooni 01.06.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
13 päeva tagasi käisin eesnaha operatsioonil.
Kahe nädalaga pole haava koht absoluutselt paremaks läinud, sama paistes nagu teisel ja kolmandal päeval.
Kaua peab haava visuaalset paranemist ootama?
Alumisel poolel on ka valge/kollakas lima, kas seda peaksin eemaldama või parem on puutumata jätta?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Operatsioonijärgne hooldus on selles piirkonnas sama oluline kui operatsiooni kvaliteet ise.
Antud juhul soovitan kiirelt kontakteeruda operatsiooni teinud kirurgi või kliinikuga. Siin on vaja hetkeseis täpsustada ja leida kiire lahendustee.