Vasektoomia 28.09.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.
Soovin teada,kus on vöimalik teha vasektoomiat,kui palju see maksab ja kas on pikad järjekorrad?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vasektoomiat teevad Eestis meestearstid. Tegemist ei ole ainult operatsiooniga vaid siin on ette nähtud kindel tegevuste järjekord: soovi valdamine / nõustamine / järelemõtlemise aeg / operatsioon / järelkontroll. Täpsema info leiate portaali sektsioonist tasub teada / rasedusest hoidumine.
Edu soovides
Margus Punab