hind 05.06.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

kui ma olen 18 ja tahan teada kas mul on äkki mõni suguhaigus siis palju maksab selline analüüs aga kuna olen õpilane siis kas on ka odavam.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Hind sõltub valitud kliinikust. Riigikliinikutes on uuringud tasuta. Erakliinikutes on kallim, see-eest võib loota et odavusele eelistatakse uuringute kvaliteeti. Vaata ka portaali sektsiooni Tasub teada / Kiiruuringud meestele ja Kuidas diagnoosida suguhaiguseid.
Edu soovides
Margus Punab