Probleem lahutus 23.02.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Pool aastat tagasi oli lahutus,kooselu oli 10 aastat.Probleem selles,et ei teki korraliku erektsooni.Kas tegemist võib olla stressiga vöi närvipingega,mis kaasnes lahutusega?Mis ette võtta?Kas aitab aeg vöi on vajalik pöörduda arsti poole.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pikaajaline stress võib mehe seksuaalsust tõesti tugevasti häirida. Usun, et teid saab uuesti järje peale aidata kaasaegsete erektsioonihäire ravimitega.
Kindlasti aitab siin ka aeg, meestearst võib aidata kohe.
Edu soovides
Margus Punab