Haigused 18.04.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Sooviksin saada infot järgnevate probleemide puhul- Kui peenisel on vistriku taolised kehad, siis kuidas oleks võimalik neid likvideerida?
Veel erutumise kohta-et algul voodisse minnes on kõik ok, aga kui tahaks seksima hakata, siis peenis ei ole piisavalt kõva, et oma tööd teha-millest võib see tingitud olla?
Ja viimane küsimus-eesnaha all on juba pikemat aega olnud väikestest valgetest punnikestest koosnev krae- Millele see võib viidata?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega pole teil midagi viga. Krae on enamikel meestel olemas ja selle suurus väheneb seksuaalelu elades. Vistrikud on normaalsed nahanäärmed. Ja kogu sellest kahtlemisest tuleneva ebakindlsue tõttu ei õnnestu vahekorrad. Soovitan abi otsida mitte internetist vaid noorte nõustamise keskusest või meestearsti vastuvõtust. Kindlasti lahendab mured ka lihtsalt aeg ja partneriga kohanemine.
Rohkem enesekindlust soovides
Margus Punab