suguhaigus?!? 13.05.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Probleem järgmine kas võib tegu olla suguhaigusega kui on sellised sümptomid? Silmad vahest punetavad,jalad ja käed "surevad"ära,nahk kuivab ja kusi on vahest paks ja hallikas,ka suguti ots on punane olnud.Olen käinud ka uuringutel kuid pole midagi avastatud.Tunnen seda enam muret kuna naine on rase.Ette tänades.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Väga ebamäärased kaebused, millest vaid osa on seostatavad suguhaigusega. Võimalikke haiguseid välistavad siiski vaid hea kvaliteediga uuringud. Enne vastuvõtule tulekut tasub tutvuda portaali sektsiooniga Tasub teada / Uuringud meestele ja Kuidas diagnoosida suguhaiguseid.
Edu soovides
Margus Punab