Mure peenisega 09.09.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Pärast kaitsmata vahekorda, tekkisid peenisele punased täpid, tänaseks on need muutunud justkui pisikesteks villideks. Algul veidi sügeles, kuid tunnen, et on paremaks läinud. Kas peaksin muretsema suguhaiguse pärast või on tegu lihtsa infektsiooniga?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui oli kaitsmata vahekord, ilmselt mitte püsipartneriga, siis tuleks alati ennast põletiku ja suguhaiguste riski suhtes testida.
Antud juhul on näha selget põletikureaktsiooni peenisel. Soovitan teha esmaskuse ja eesnaha külvi. Saate neid teha meestekliinikus noorte nõustamise programmi raames ilma saatekirjata ja tasuta. esmasele visiidile kaasa hommikune esmasjoa uriin ja peenist enne visiiti 24 tundi mitte pesta.
Kontakt: meestekliinik@kliinikum.ee