pankreas? 30.01.04 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Päikest!

Olen mures oma tütre pärast (27 a), kellel on pidevalt probleem seedimisega. Talle
on tehtud igasugused uuringud, kuid täpset diagnoosi asjale nagu saanud polegi. Probleem on selles, et
(endalegi teadmata millest) ühel päeval hakkab kõhunääre streikima st tekivad vaevused söömisel. Tütar
sööb küll tervislikult aga eks juhtub ka hetki, kus peolauas on proovitud kõike. Ja eks teadagi
on mõni toit vürtsisem ja teine natuke rasvasem. Kohe peale pidusööki ei teki vaevusi.
See tekib kuskil mõned nädalad hiljem, kui hakkavad kõhupuhitised jne. Kõige hullem
selle asja juures on aga see, et siis tekib tal ka üleüldine soolte limaskesta ärritus. Siis määrab
arst talle terve posu antibiootikume, mis omakorda viib tal jälle muud asjad paigast ära. Tahaksingi
hea Sass Sinult nõu saada, kas oleks kuidagi võimalik oma tütre seedekulglat mingit mooodigi tugevdada?
Ta on sellest alati nii ära vaevatud, et valus on kohe kõrvalt vaadata. Ja see soolte (põhiliselt ikka peensool ja jämesool)
limaskesta ärritus seisnebki selles, et kord on kõht lahti, siis jälle kinni (alati on ka väike palavik). Ja see trall kestab tal tavaliselt terve kuu.
Kas loodu aitaks siin miskit ära teha?!
Tervist ka Sulle soovides
Murelik ema

Arst vastas:

dr Vigala Sass

On olemas bakterid "seven" apteegist küsida. kasutage neid 2 päeva ja pidage vahet kaks päeva ja nii mitu korda. see aitab taastuda.
ravimteesid - k.a. kummel pole mõtet tarbida.
sass