närvisüsteem 07.12.07 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, Dr.
11 a. pojal on selline probleem, et ta ei talu kõva lärmi.Kontserdil, kinos, spordivõistlustel istub ta kogu aeg käed kõrvade peal kui lärm on natuke suurem kui tavaliselt.Kas see on lihtsalt eripära, või on sellel mingi meditsiiniline taust.5 aastaselt on olnud paremas kõrvas põletik.Kas seda saaks kuidagi uurida, või kanda troppe kõrvas.

Ette tänades
Tiiu

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Arvan, et tegemist on eripäraga, kuid et selles kindel olla peaksite siiski kõrvaarsti külastama.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt