Analüüsi 11.05.23 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Palju aastaid selliseid analüüse

Arst vastas:

Marge Kütt

dr Marge Kütt

Laborimeditsiini arst

Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Tere

Oluline oleks teada teie hematoloogilise uuringu väärtust, selliste üksikparameetrite põhjal võib ainult kahtlustada rauapuudusaneemiat. Viimase puhul on oluline selle tekkimise põhjus, mis tuleks välja selgitada. Ainult rauapreparaatide tarbimine probleemi reeglina ei laheda.

Soovitan nõu pidada perearstiga, rauapuudusaneemiat võivad põhjustada paljud erinevad haigused.

Lugupidamisega
Marge Kütt