Stress 1 000 teemat   1 331 postitust foorumis

Lisa vastus

Jumal küll, kui väsinud ma elust olen...mind ...

Autor: eluenergia otsas 08.12.07 17:02

Jumal küll, kui väsinud ma elust olen...mind ei aita ükski antidepressant...ainult rahusti suht-tugev doos parandab mõneks ajaks enesetunnet...hr. Ennet soovitaks oma harjutusi teha, aga mul pole üldse jaksu...ainuke mõte on see, et saaks kuhugile pikali heita ja igaveseks uinuda...sealjuures olen pool aastat juba Paroxetini tarvitanud...varem ka 4 kuud Zolfti

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: kaire   19.10.11 13:41

kuskilt lugesin, et see tablettide käes suremine kestab kuskil 8 tundi ja rohke oskendamisega ja siis pole ka kindel, et kärvad. aga keegi ei avalda ka neid andmeid, et mida ja kuipalju oleks kõige valutum on.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: minul kaa   07.12.11 17:59

On elust täiesti kõrini. Viimased 3 nädalat pole maganud ja muidu naljatlevast ja lõbusast inimesest on saanud hunnik õnnetust. Pisarad voolavad iseenesest. Tööisu puudub täiesti. Peavalud on juba väga palju kauem kui magamatus. Viimased nädal aega olen otsinud omale mingit arsti, kes ehk oskaks mind aidata, aga see on liiga keeruline. Pole eluaeg rohtusid võtnud ja kui see aasta tagune antibiootikumi kuur välja arvata, siis polegi kunagi midagi söönud. Mingi foobia tablettide vastu. Puudutusi kah ei talu, nii et need kes mulle lihtsalt lõdvestavad massaasi soovitasid, siis see võimalus kah ei tööta. Ma ei kujuta ette kas sellest on võimalik lihtsalt rääkides üle saada, aga ma jumala eest loodan, sest mingeid tablette ma enda kätte küll ei usaldaks. Ja kõiges on süüdi ainult 1 terroristist naaber.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: päikesejänku   07.12.11 19:18

Pole viga... Kõik Saab korda!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: pärnust   26.02.12 10:11

Tühjagi ta saab.....kogu keha väriseb....ainult peale xanaxit on natuke aega parem....igal öösel ärkan hirmutundega....muremõtted peas tiirlemas...iiveldab, kõht lahti....ja järjest hullemaks läheb....võtan sertraliini ja xanaxit (1-2 tbl öööp).....siiani olen kuidagimoodi end tööle suutnud vedada, aga ei tea kauaks....

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: To Eve   05.03.12 16:21

Ma v6in sinuga liituda.Mul on juba pikemat aega selline tahtmine lihtsalt magama j22da ja enam mitte kunagi yles 2rgata.Ainuke asi millest unistan on t2ielik vaikus.Aga looda sa et seda antakse.
Kellele mul oma muret r22kida on?Emaga ei suhtle juba aastaid,sest talle pole kunagi yldse korda l2inud kuidas mul l2heb jne.
Mees on armukade,seega loobusin ka v2ljask2imisest,et mite teda pahandada.Uskumatu,ma olen lihtsalt loobunud kogu oma elust,et teised rahul oleks.Nyyd aga on t2nuks see,et ma elan nagu loomaaias.
K6ige tipp on aga 6de kes juba meie kaelas elanud 2 aastat,aga v2ljakolida ei kavatse,sest milleks vaeva n2ha oma korteriga,kui saab tasuta syya ja katus ka pea kohal.Mina tahan unistan aga p2evast mil oleme j2lle kahekesi,aga seda p2eva ei juhtu,sest mehele meeldib selline eluviis...Elada nagu silgud koos.
Ja siis tuleb jutuga et tema tahab last.Mis krdi last siin tahta,kui sul pole isegi enda jaoks ruumi.Riputan selle lapse lae alla v6i??
Olen yritanud r22kida probleemist,aga vastu saan ainult vastuse et kyll ma hakkama saan.
6ekest lubab paika panna,aga ainult mina saan s6imata ja sedagi ilma p6hjuseta.
MINA ENAM EI SUUDA!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Inimene   19.03.12 15:07

Põhimõtteliselt põen enda uurimustöö alusel kroonilist depresiivsust. See jutt inimestelt ,et ära vingu muuda oma mõtlemist ja hakka elama on sisuliselt õige aga praktiliselt jääb vähe puudu mõningates olukordades. Kuna see ,mis inimese rõõmsaks teeb on üks keerulise nimega aine , mida toodab üks nääre. Kui see nääre ei tooda seda seerumit siis on jama. Depresandid panevad siis nagu manuaalselt selle näärme tööle lootes , et kui kuur läbi koos vaimse raviga siis see ka ise automaatselt funktsioneerima jääb. Paraku mõnel see nii ei ole ja eluajaks kass peal nagu ma ise mõtlen. Mul koguaeg selline kass peal et pael taskus valmis koguaeg. Samas probleemi pole raha on pere kõik väga super. Lihtsalt püsivalt haige. Kangete rahustitega on ok olla. Viina juues tõmbab ka teinekord rõõmsaks. Kaine peaga ei räägi ma midagi õiendan ainult oma töölistega. Kuna ei viitsi neid ravimeid väga süüa siis olen välja töötanud oma mõtte maailma üks hetk kui istusin jälle päevadekaupa diivanil üksinda. Et kas siis paneb kasti ennast või peab midagi muutma. Ma leitsin lahenduseks et SAVI, ongi lihtsalt SAVI kõigest jumala SAVI. Selle mõtte et ennast kasti panna loobusin sest mõtlesin ah SAVI vaatab mis ägedat veel juhtub siin maailmas. Ära jõuab nagu nii surra mingi hetk. Kõik genereerivad ideed ,mis mu ajus suurema osa probleemide põhjustajaks on mõtlen ka savi. Suurem osa paranoia. Hea viis paranoiaga võitlemiseks on see avastasin , et paranoiat põhimõtteliselt ei olegi olemas tegelt ongi kõik nii nagu sa mõtled. Igatahes selle asemel et suurest vihast siis uskudes oma paranoiat püss võtta ja inimesi maha minna laskma mida delfi uudiseid lugedes tuleb tuju teha igapäev. Mõtsin ah SAVI. No ja siiamaani on SAVI töödanud suht hästi. Teinekord kui ei jõua enam liikse stressii tõttu ka olla siis puhkuseks teen endale nädalase rahusti kuuri paari õllega õhtul. Siis pooleks aastaks,aastaks suurem paanika läinud. Käisin psühiaatrite ja psüholoogide juures ka aga minu puhul see ei toiminud see vaimu ravimis metoodika ,sest ma olen oma ravi sessioonid oma peas miljon korda läbi teinud juba. Teine tase võibolla uue generatsiooni haigus. ??? Rahutus on koguaeg ja kui saan mille nimel olen töötanud siis õnne tunne puudub vaid nõudmine millegi uue ja suurema järele muutub veel tugevamaks.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: pärnust   22.03.12 14:56

ja nii ongi

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Savi teooria pooldaja   08.04.13 14:09

Inimese jutus on pointi. Tõesti aitab see, kui lihtsalt ongi kõigest savi. Kõigest. Savi. Hea rahulik on.

Esimest korda jõudsin selleni, kui otsustasin, et enam naisega ei vaidle. Ütlen vajadusel jahh ja korras - eks ta tänitab nii kui nii - savi siis kas olen taga nõus või mitte.

Selle saviteooria nõrk külg on see, et aeg-ajalt tahaks ka nagu keegi olla, midagi saavutada. Aga see tuleb ruttu maha matta, see tahtmine. Savisse. Ja siis on jälle savi ja kerge olla.

Las tänitavad, las ootavad-loodavad. Mul savi. Savi.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: pärnust   12.04.13 08:49

JUST!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Agne Tamm   30.08.13 17:56

Mine kuuma ja külma dushi alla ja siis üks hea kohvi..

igal hommikul

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Sandra   04.09.13 01:26

Tere,

Kui on vaja psühholoogilist nõustamist siis võite minuga ühendust võtta www.bioresonancetone.com .

Tervitades

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: ats   25.09.13 10:58

No on minul alles vedanud, kõik kes siin kommenteerivad et nendel eluisu otsa peaks mõtlema ka vastutusele.Vastutusele enese ja ühiskonna ees. Olen üle 40 ne ning alates 20 aastast pidanud oma hinge eest hoolt kandma sest mu aju keeldub vahest tõsist tööd tegemast ning sageli leian ennast täiesti põhjast ning elu tuleb jälle nullist alustada.Aga ma lähen ikkagi edasi ja uuesti alustan isegi teadmisega et ükskord kukun jälle.Aga ma lähen, läbi raskuste ning iga aastaga saades tugevamaks läbi selle et ma õpin tundma enda haigust ning elama koos sellega ning vältima hullemat.Aga ma lähen sest ma olen endale sisendanud lootust, lootust et ükskord võibolla tuleb päev kus ma olen saanud võitu enda üle ning saan koos haiguse, ühiskonna ja iseenesega kooskõlas elada.Ei vaja ma selleks ravimeid ega teiste abi vaid ma ise olen see kes enesele sisendab et see päev ehk tuleb (Igal lollil oma lõbu).Sinnamaani pean ma hakkama saama ise sest ühiskonnalt abi oodata on natuke raske.Nad ei aita sind või siis osutub saadud abi hoopis kahjulikuks. Jõud saab soovida ainult neile kes ise ennast aitavad.Ülejäänud on sitt ning läheb haisema. EDU

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada