Viljatus 03.09.12 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere,
97.aastal avastati 5.kuul loote raske väärareng, sünnitus kutsuti esile. Teie osakonnas käisime ka geeniuuringutel -kõik oli korras. Nüüd, uue partneriga olen proovinud rasestuda 2 aastat. Aasta eest diagnoositi endometrioos ja teostati laparoskoopia, Elites, ( mingeid vaevusi või kaebusi peale mitterasestumise ei olnud ). Hormoonid olevat korras ja munajuhad läbitavad. Saan 5 kuu pärast 41. Saan aru, et asi kipub IVF poole minema, sooviksin siiski ka kinnitust teiselt raviasutuselt, kas oleks võimalik ka Teiega konsulteerida ja mis dokumendid peaks kaasa võtma?
Ette tänades

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
registreeruge vastuvõtule 7319 100 või www.kliinikum.ee kaudu. Kui mingid dokumendid on käepärast, võtke kaasa. Eraldi otsima minna ei ole vajadust.
AE