väikesed punased sünnimärgid nahal 21.07.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Mul on tekkinud siia-sinna nahale (külje peale, silmalaule) verevärvi täpikesed, nagu väikesed sünnimärgid. Kas see on äkki mingi tervisehäire sümptom, mida peaksin ette võtma ja kuidas neist lahti saada?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Teie kirjelduse järgi võiks tegemist olla nahasiseste kapillaarilaienditega (usun, et "külje peale" all mõtlete ikka näo piirkonda). Kui need on kapillaarilaiendid, siis soovitan spetsiaalset lasr-ravi (näit. Tallinnas Vitaclinikas). Rohkemat tõesti kirjelduse järgi arvata ei julgeks. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree