Rasvaimu eemaldamine 12.02.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 18 aastane 47kg kaaluv neiu, kuid tahaks endale peenemaid sääri. Kas mul oleks võimalik teha rasvaimu operatsioon? Kui palju võiks see maksma minna?
Lugupidamisega Carmen

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud Carmen! Soovitan pöörduda plastikakirurgi konsultatsioonile, eelnevalt uurides, kas konkreetne kirurg suhteliselt kõrge tulemus-riski tõttu üldse säärtel rasvaimu teeb (meil Clinicas näiteks ei tehta). Lugupidamisega, Dr. Peep Pree