rinnaoperatsioon 23.08.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Minul on juba aastaid mastopaatia. See avaldub selles, et tsükli teisel poolel on rinnad valulikud ja rinnanäärmed tihked. Mõnel perioodil on valulikkus nõrgem, mõnel väga häirivalt tugev. Olen käinud mitu korda mammoloogi juures. Viimati sain abi B-rühma vitamiinide kuurist. Tahaksin teada, kas mastopaatia on vastunäidustuseks rindade tõstmise-suurendamise operatsioonile. Rinnad on raseduse ja imetamise järgselt lõtvunud ja tunduvalt väiksemaks muutunud. Tänan ette

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Kuigi üldiselt ei peeta mastopaatiat proteesidega rinnasuurendus-operatsioonide vastunäidustuseks, soovitaksin enne kindlasti oma mammoloogiga antud teemal nõu pidada - ainult tema teab teie probleemide dünaamikat-kulgu aastate vältel.