tere 01.10.03 / Gastroenteroloogia

Külastaja küsib:

olen 26 aastane mees. probleemiks on vere eritumine pärakust, mitte ainult roojamise ajal, vaid kogu aeg.paar päeva tagasi oli veri heledam, nüüd on tume.olen ise tallinnas kuid perearst asub teises linnas.kas apteegist on võimalik saada vastavaid ravimeid?

Arst vastas:

dr Toomas Kariis

Gastroenteroloog

Ida-Tallinna Keskhaigla, gastroenteroloogia osakond

Tere
Pidev verejooks on ohtlik ja nõuab arsti konsultatsiooni põhjuse selgitamiseks.
Saate pöörduda ka ilma saatekirjata kui maksate konsultatsiooni eest ise. Käigusoleva verejooksuga võib saada vastuvõtule ka väljaspool järjekorda. Usun, et spetsialistidega pole raske sellises olukorras kokkuleppele saada.
Abi võib saada gastroenteroloogilt, kirurgilt. Kõigis Tallinna haiglates töötavad vastavad spetsialistid. Valik jääb Teile.
Dr Kariis