Probleem Labakäel 12.02.24 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere,

Kuhu soovitaksite pöörduda sellisel juhul kui labakäe ja sõrmedes annab tihti peale tunda särtsu-elektrit ning käsi sureb ära teatud asendis nt. telefoni hoidmine horisontaal asendis. Nahk labakäel on eriti nõrk, koorduv kokkupuutel kemikaalidega nt nõudepesuvahend. Mõlemal käel on kolme sõrme all viilud mis ei ole mitme kuu jooksul ära läinud.

Varasemalt on olnud aasta tagasi kätes treemorid nt. söögitarvikute kasutamisel ja käte tuimsus. Mujal kehas annab tunda ebameeldivust taga vasakul poolel rindkeres ja vasakul poolel kaelas mis on läinud kinniseks.

Arst vastas:

Priit Ailt

Füsioteraapia

Tere,

Käe funktsiooni osas soovitan pöörduda füsioterapeudi poole, kes on spetsialiseerunud kätele või tegevusterapeudi poole. Naha ja haavade osas pigem nahaarsti juurde.

Priit Ailt