Hormoonsüst 05.02.24 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere, mulle tehti osalise õlarebendi valu tõttu hormoonsüst õlga. Öeldi et 2 nädalat sportida ei või. Ma sooviks väga teada miks varem ei või? Kuna tunnen ennast väga hästi ja valu läks ära. Suur tänu!

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Tere

Üldiselt on rahu ja puhkus vajalik, et lasta süstil lokaalselt kudedes toimida ja ennetada kõrvaltoimete teket.

Heade soovidega

Maris Perendi
Füsioterapeut