kips 03.06.02 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Kas on olemas alternatiiv teada-tuntud kipsile st käsi pannakse kipsi ja see on raske ja umbne. Olen kuulnud midagi kerg-kipsist mida apteekides müüdavat. Mis see on ja kus seda müüakse ja kui tõhus see on?

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

On olemas kerget kipsi,mille nimed on-"Soft Cast"(poolkõva) ja "Scotcast"(kõva).Müüb neid ka firma "Medical Hulgi"Tallinnas.(0)6556547 tel

Dr.Kaidu Meitern,terviades!