Tervislik toitumine 890 teemat   983 postitust foorumis

Lisa vastus

Oleks väga hea, kui teil see paast õnnestuks ...

Autor: to neiu 26.04.06 21:18

Oleks väga hea, kui teil see paast õnnestuks ja eriti: kui ka pärast seda õnnestuks tervislikult ja mõõdukalt toituda. Samas näitab praktika, et mis kiirelt läheb, tuleb ka kiirelt tagasi (kilode kohta). Endiste anorektikutega ongi see häda, et nendest kipuvad saama buliimikud. Ja buliimiahaigele on nälgimine täielikult vastunäidustatud: paratamatult põhjustab nälgimine edasisi õgimishoogusid.
Soovitus teile: püüdke üleliigsed kilod maha võtta sellise mõõduka dieediga, mida te suudate pidada. Või liituge kaalujälgijatega. Läheb aega mis läheb, aga see-eest on tulemus püsiv ja kindel. Mis mõte on paastuda ja siis paari-kolme õgimisega kõik kaotatud kilod tagasi süüa?
Tean, et sellist soovitust on VÄGA raske kuulda võtta: tahaks ju kiiresti ja kohe. Tuleb endale lihtsalt aru anda, et enamus buliimikuid on kiirele lahjumisele lootnud ja KÕIK nad on pidanud hiljem kahetsema mõtlematut nälgimist.
Ent loomulikult võivad sõnad teid mitte veenda, eks siis peate oma kogemustest õppima. Proovige sel juhul paastumist, ent kui tuleb esimene tagasilöök (uus õgimishoog), mõelge veelkord edasine tegevusplaan läbi: kas ei peaks ikkagi katsetama mõõduka ja mõistliku dieediga, söömisharjumuste muutmisega, aeglase mahavõtuga.
Teile edu soovides.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada