Tervislik toitumine 890 teemat   983 postitust foorumis

Lisa vastus

suured tänud vastukaja eest. päriselt :) mu ...

Autor: njahh 08.03.05 13:11

suured tänud vastukaja eest. päriselt :)
mu probleem on minu enda süü- mul pole piisavalt tahtejõudu, et endaga "mäele saada". vastuseks eelnevale kirjale.. kui minu käest küsida, mis on see, mida ma üle kõige tahan (et noh.. kui tõesti tahad, siis saad), siis ideaalset figuuri. Sul on õigus- inimene on tugev, väga tugev ja suure tahtmise korral suudab elada vee peal terve nädala, näljatunnet tundmata (sest soov figuur ja selle läbi 'austus' saavutada on niivõrd suur, et keha ei tunne nälgagi).. anna mulle andeks, aga kui lugesin su kirja, et kui tõesti midagi tahad, siis saad selle.. tundsin, et see viiks mu jällegi sellesse surnud ringi. sest tahaksin end kõige enam näljutada. ma ei tea, mida ma enam tahan.. ma ei tea sedagi, kas mul on üldse mingi probleem või mõtlen selle välja. tean ainult, et jube vastik on olla. tahan norm sööma hakata, kuid ma ei oska seda teha. üks kahest.. näljutan või õgin. vahepealset varianti ei ole.
palun ära saa minust valesti aru.. ma ei ole ärritunud ega midagi, et kuidas sa said küll mulle sellist nõu anda vm. Olen tõesti tänulik su vastuse eest.
Mu virisemine ja virelemine on mu enda süü. Tean seda. Ja see hakkab vastu. Aga ma ei suuda lõpetada pidevat mõtlemist. Üks ja sama. Närvidele käib juba.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada