Tervislik toitumine 884 teemat   978 postitust foorumis

Lisa vastus

Kullake, kui sa lähed õige arsti juurde, ...

Autor: Armsale murelikule 21.05.04 19:28

Kullake, kui sa lähed õige arsti juurde, kas Tartusse või Tallinna psüühiaatri juurde, siis ei hakka tema sinuga üldse rääkima dieetidest või tervislikust toitumisest. Ta hakkab hoopis ravima sinu vaimu ja mõtteviisi, sest need on sul paigast ära. Kehakaal ei oma praegu enam olulist tähtsust.

Sa ei pea ka piinlema kartuses, et keegi paneb sulle pahaks siin kirjutamist. Selle jaoks niisugused leheküljed ju ongi tehtud, et saaks ennast tühjaks rääkida.

Iga inimene vajab tunnustust ja tähelepanu, see on täiesti loomulik. Me oleme ju sotsiaalsed olendid ja vajame kaasinimeste toetust rohkem kui me seda endale ise tunnistame. Sa ei ole oma murega üksi, on palju inimesi, kes sind ei tunne ega kellega sa kunagi ei kohtu, kuid kes tulevad siia leheküljele lootuses, et ehk oled sa juba abi saanud. Kõikidest ei ole kirjutajat või nõuandjat, aga paljud mõtlevad su peale. Ja nad on nukrad, et sa ikka piinled oma nõiaringis ega pääse sellest välja.

Selles ei ole midagi häbiväärset, kui sa arsti poole pöördud, sest mitte keegi siin maailmas pole nii tugev, et alati ise hakkam saada. Arsti abi otsimine ei ole nõrkus ega allaandmine, vaid näitab hoopiski sinu otsustusvõimet ja julgust, et sa lõpuks ometi suudad teha otustava pöörde.

Armas murelik, ära enam viivita. Ära ka mine niisuguse tohtri juurde, kes hakkab rääkima ainult toitumisest. Mine niisuguse juurde, kellele sa võid öelda, et sa vajad tema abi selleks, et hakata teistmoodi mõtlema. Nägema, et elus on palju muud ilusat ja huvitavat peale söömise. Kes aitaks sind tagasi normaalse elu juurde, et sa võiksid enesest rõõmu ja uhkust tunda just sellisena nagu sa oled tunda ja teiste noorte inimeste kombel armuda, abielluda ja lapsi sünnitada.

Me kõik elame sulle kaasa ja loodame nii väga, et sa teed otsustava sammu, mis viib su tagasi elu juurde, et sa saad jälle mõelda ka kõigele muule peale söömise.

Anna endast ikka jälle teada, ükskõik mis ka poleks.
M-u

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada