Suitsetamine 686 teemat   743 postitust foorumis

Lisa vastus

Olen kuu suutnud olla suitsuvaba...

Autor: Karmen 06.02.10 21:45

Kui raske see on.Olen kuu suutnud olla suitsuvaba.Kui olen lastega tõredam ja ärritun kergesti siis mõtlen,kas see on seda väärt.Olen palju kordi nii lähedal murdumisele aga siiski hambad risti vastu pidanud.Tihti taban end mõttelt,kui kahjulik see ikka on?Järsku on kergesti ärritumine mulle ja mu lähedastele veel kahjulikum.Aga peavalusid enam ei ole ja vahest olen uhkegi enese üle ,et ei tee.Siiski 15 aastat ju suitsetatud.Oi kui paha tunne on kui lapsed peale telerist nähtud klippi suitsetamise kahjulikkusest ,küsivad; emme kas sa tahad haigeks jääda.Mis moodi sa seletad neile ,et on paha asi aga ise ikka teed.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Rõõm kuulda   06.02.10 21:46

Tõesti rõõm kuulda kellestki, kes on endast võitu saanud!!! See on eeskujuks ja toetuseks teistelegi siin leheküljel, seega: ära anna alla! Küll see kergesti ärritumine kaob ajapikku, ja ilmselt lähedased mõistavad, millest see on tingitud ja annavad andeks. Lastele, kui nad on juba arusaaja vanuses, võiks ka öelda, et ema on seepärast pisut tõredam, et võitleb oma suitsuhimuga ja see on raske. Usun, et lapsedki oleksid uhked sellise ema üle.
Igal juhul, väga tubli! Jõudu ja jaksu vastupidamisel!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Lembi   18.02.10 01:04

Olen samuti kuu aega suitsuvaba olnud ja ka närvilisus kiusab lähedasi. Kuigi ka mul tekib vahel kiusatus ja vahel taban end mõttelt, et äkki ei ole mahajätmisel mõtet, ei ole ma siiski alla andnud. Üritan ennast iga suitsuvaba päeva eest kiita ja veel mõnusam tunne on kui lapsed seda teevad, nad on emme saavutusega väga rahul. Suitsetaja olen olnud 20 aastat , selle aja jooksul pole vist ühtegi päeva olnud,millal ma pole suitsetanud ja selle ajaga muutusin ikka päris sõltuvaks suitsust. Kogused läksid ikka suuremaks, rohkem kui pakk päevas. Mitte keegi lähedastest pole uskunud, et suudan loobuda. Suureks abiks olid mulle plaastrid, mina igatahes kiidan neid küll, aga loomulikult on ka tahtejõudu vaja. Loodan, et see mind alt ei vea.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada