Suitsetamine 686 teemat   743 postitust foorumis

Lisa vastus

ei suuda

Autor: mees35 28.03.10 12:54

Kahjuks ei suuda loobuda. Leian endale alati põhjuse, miks edasi lükata. Kogu aeg mõtlen, et kuidas ma saaks olla mittesuitsetaja. Ei kujuta sellist muutust ette.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: HJ   28.03.10 23:41

kõige raskem osa mahajätmise juures ongi otsus maha jätta. Sa oled oma mugavustsoonis ja kuigi sa ehk enam ei naudigi suitsetamst ja oled pidevalt teadlik sellest, et see võib sulle tervise maksma minna, siis ei suuda sa seda viimast tõuget teha. Võta meiega ühendust - äkki suudame aidata sul selle otsuseni jõuda. www.allencarr.ee

Kõik endised suitsetajad on kunagi sinu olukorras olnud ja mina seal hulgas. Ma ei kujutanud ette, mida ma oma ajaga peale hakkan, kui ma enam ei suitsea. Pikad tallinn-tartu otsad, ootamised, pingelised ajad jne. Kuid sa ei vajanud nendeks puhkudeks suitsu enne seda esimest sigaretti. Täpselt samuti ei vaja sa ka edaspidi. Asjad tuleb lihtsalt enda jaoks lahti mõelda.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: LP   29.03.10 21:52

minu mees suitsetas umbes 20 aastat aga ühel päeval sattus väikese verise köhaga haiglasse ja peale seda mitte ühte suitsu.Ahelsuitsetajast sai päevapealt "suitsuvabamees" Maha jätmine ei tohiks ju raska olla,arvan ma.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Cat202   08.06.11 18:42

Olen suitsetanud u 10a ja täielik sõltlane, kuigi üle paki päevas ei läinud, pigem pool. Lubasin alati endale, et ühel ilusal päeval ma kindlasti loobun, kuid see päev lükkus alati edasi. Lõpuks jäin rasedaks ja proovisin ka siis maha jätta - ei midagi... no ei suutnud lihtsalt, tõesti. Kui oli aeg sünnitama minna siis aga tegin kodus viimase suitsu(endale teadmata). Oli võimalus ka haiglas teha, sest elukaaslane suitsetaja ja viibis minuga seal kõik päevad, aga ma ei tahtnudki - uskumatu. Koju saabudes mõtlesin esimesena suitsudele - kellele oma pool plokki slim sigarette maha müüa:)
Ma poleks iial uskunud, et suitsetamisest loobumine tegelikult nii kerge on... vahepeal oli tahtmine, aga mõtlesin siis kohe oma imearmsale tütrele ja isu kadus kohe.
Nüüdseks on möödas juba kuu ja kohe kindlasti ei hakka ma enam kunagi suitsetama:)

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada