Suitsetamine 683 teemat   743 postitust foorumis

Lisa vastus

Sinu juhtumit ma ei kommenteerinudki,kiri ...

Autor: Virvele 22.09.06 11:29

Sinu juhtumit ma ei kommenteerinudki,kiri oli mõeldud Margusele,nagu sa ehk märkasid,aga kuna sa kuidagi vait ei saanud olla,pean sullegi vastama.Ega selles polegi midagi halba,kui julgustatakse või häid sõnu loobujale öelda,aga kindlasti mitte pole kasu anonüümsete netikommentaatorite hõisetest a`la pea vastu,proovi uuesti jne.Tühi mula.Kui päriselt keegi toetab-hoopis teine asi.Ja inimesel (antud juhul siis M34)on suitsust loobumisega enam kui kiire ning kellegi "julgustused" tekitavad pigem vastupidise tunde,et aega ju on ,küll ma veel loobun,näe-teisedki muudkui "toetavad"mind netis jne.jne.
EI TÖÖTA SEE MUDEL!Aega ei ole lõpmatuseni.Kui 15 korda on proovitud ja leitakse end taas siin kurtmas!No kas on siis sinu julgustustest abi?!!Ei ole!
Lisaks on see pidev on/off suitsuga mängimine tervisele väga kahjulik.Oleks sul suitsu mõjust rohkem teadmisi kui ainult musta kopsu pilt,sa ei vaidleks minuga,Virve!
Margus kirjutab ju ise oma probleemi lausa välja-olen kuu ilma ja kui probleem enam terav pole-hakkan uuesti suitsetama.Ja ongi alguses tagasi.
Ok,teie elud,teie otsused.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada