Suitsetamine 684 teemat   743 postitust foorumis

Lisa vastus

Aga mina alustasin suitsetamist 14 aastaselt, ...

Autor: Varblutt 01.06.04 19:40

Aga mina alustasin suitsetamist 14 aastaselt, praeguseks olen 23. Tõmbasin pool pakki kuni paki päevas. Vahepeal jätsin maha kaks korda - kord aastaks ja kord pooleks aastaks. Mõlemad kihlvedude peale. Ei olnud raske.. aga hakkasin ikka uuesti, sest suitsetada oli mõnus.
2. mail suitsetasin tühja kõhu peale paari tunniga paki.. ja oi kui paha hakkas. Peale seda ei ole enam suitsetanud, isegi elukaaslane jättis selle peale maha.. Nüüd on täis neli nädalat ja ma loodan, et 2. mail tõmmatud suitsupakk oli minu elus viimane.
PS: ja see on maailma lollim jutt, et a la minu vanaonu suitsetas 4 pakki päevas ja elas saja aastaseks.. sest enamus, kes suitsetavad surevad piinarikkalt ja liiga vara. Ärge võtke eeskuju eranditest ja arvake, et teie kuulute just selle vähemuse hulka.
Suitsetamisest ei ole mul seni olnud sellepräast raske loobuda, et ma tean, et see on see, mida ma tahan. Ma jätan maha, sest ma ei taha suitsetada, mitte sellepärast, et ma pean sellest tegevusest loobuma.
Ja parim motivatsioonilause minu jaoks on "milleks teha endale ise paha, kui teised seda nii kui nii koguaeg teha püüavad" - tahaks ise enda sõber ka olla :o)
Jõudu!

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada