Suhted & seks 1 117 teemat   1 331 postitust foorumis

Lisa vastus

SOS pill ja Bromazepam

Autor: Kohe Väga Murelik 27.05.12 15:56

Tere,
juhtus selline õnnetus, et seksi ajal purunes kondoom. Järgmisel hommikul võtsin ühe 3 mg Bromazepami tabelti (rahusti) pluss antidepressandi Efexor XR 75mg kapsli nagu kombeks.

Lõuna paiku läksin apteeki ja ostis SOS pilli ning küsisin, kas Bromazepam võib pilli toimet mõjutada. Ütles, et võib küll. Niisiis võtsin pilli sisse alles õhtul. (Samas, tarbsin ka veidi alkoholi.)

6h pärast pilli võtmist oksendasin kõik välja. Samas, kuskilt lugesin, et juba 2h peaks SOS pilli mõju avalduma jne. Kas peaksin väga mures olema, eriti kuna olin samal päeval Bromazepami võtnud, ja minema kohe vereproovi tegema?

Või istun ja ootan paar nädalat ära ja teen rasedustesti igaks juhuks. Rasedust jätta nagunii ei saaks, sest olen kangete AD-de peal pluss võiks öelda ka, et rahustisõltlane (eriti just Valocordin-Diazepam ja Bromazepam ja Xanax, kordamööda, üritan siiski maha tulla nendelt järk-järgult). Ja teine asi, et sügisel Rootsi Magistriõpingud ees, niiet kindlalt välistatud, ehk - mida varem teada saan, seda varem saaks ühele poole selle asjaga.

Vabandust, see külab küll väga küüniliselt, aga samas tuleb näkku vaadata tõsiasjale, et (eelmainitut arvesse võttes) ma tõesti ei ole hetkel selles kohas oma elus, kus oleks vastutustundlik laps alles jätta. Vanuseks on mul 23, kui see loeb midagi...

Ette tänades...

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: auto   02.06.12 20:58

Ausalt öeldes ei saa aru, kuidas bromazepam võiks levonorgestreli toimet mõjutada. Neil on maksas erinevad töötlemisrajad.

Ametlik info on, et kui oksendad 3h jooksul, siis tuleb uus tablett võtta. Seetõttu 6h pärast oksendamine on OK, kui sa just konkreetselt ei näinud, et oksendasid ka pilli välja - kuigi 6h maos püsimist nõuab ikka märkimisväärselt aeglast mao tööd.

Ja see, et sa saad oma olukorrast ja iseendast aru, ei tähenda, et sa oleksid küüniline.

Arvan, et pole põhjust rohkem muretseda kui mõnel teisel naisel, kes bromazepaami ei kasuta ja peale SOS pilli ei oksendanud.

Muidugi võid igaks juhuks teha rasedustesti, et ebameeldivat üllatust vältida. Bromazepam muide läheb läbi platsentaarbarjääri ja võib loodet kahjustada.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada