Suhted & seks 1 070 teemat   1 335 postitust foorumis

Lisa vastus

Põiepõletik või mingi muu vahekorraga seotud probleem. AIDAKEE!!

Autor: Murka 10.03.13 11:40

Olin esimest korda vahekorras ja umbes 20 tunni pärast peale vahekord tundsin öösel valu oma vöökohas/aluspükste ääre juures ja selline tunne oli nagu suur pissihäda oleks.Läksin vetsu ,aga väga vähe tuli pissit ja selline tunne oli,et ikka on häda,aga ei tule nagu välja. ja 1,5 tunni jooksul käisin 3-4 korda vetsus ja koguaeg oli valu seal püksiääres ja tunne et suur pissihäda. ja nüüd hommikul ka külastan mitu korda vetsu,aga kõhus siukest nii suurt valu pole nagu öösel ,aga selline valu,nagu suur häda ja siis peaks vetsu minema,kuigi tegelt midagi ei tule.

Kas see on põiepõletik või on seotud vahekorrapärast ?!?!?!?!?! sest lugesin,et peale esimest vahekorda võib olla mingi selline probleem.aga naistearsti juurde ma ei taha minna ,sest esiteks vanemad ei tohi teda sellest vahekorrast veel midagi,sest neile see mees ei meeldi ja olen 17 aastane ise muidu. PALUN AIDAKE MIND

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: jopp   10.03.13 13:47

Kuidas saaksid vanemad teada vahekorrast selle tõttu, et sa naistearstile lähed? Sa ei pea ju vanemaid teavitama sellest, et käisid arsti juures.

Võiksid uurida netilehekülge
http://www.amor.ee/17225
see pakub kõik võimalused noorte seksuaalnõustamiseks, igas linnas. Võib minna anonüümselt, nii et keegi sellest teada ei saa. Antakse tervise- ja seksialast nõu, on võimalik tellida naistearsti läbivaatust, anda analüüse jms. Kusjuures nõustamine on tasuta.

Võimalik, et sinu häda on tingitud tõesti sellest, et olid esimest korda vahekorras, ent on võimalik ka, et said mingi nakkuse. Kas kasutasite vahekorra ajal kondoomi? Kui mitte, siis on nakatumise tõenäosus üsna suur. Muide, isegi kondoomi kasutamine ei kaitse 100% nakkuste eest. Seega oleks sul ilmselt siiski vaja günekoloogi läbivaatust ja tuleks anda ka analüüse.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Murka   10.03.13 13:57

Ma unustasin seda kirjutada, et käisin samal päeval klubis, oli väga külm ja võimalik et sain põiepõletiku. Ma olin kluppi minnes seelikus, õhukesed sukapüksid ja kindaid ega mütsi ka polnud. Siiis on ikkagi võimalik, et see on põiepõletiku tagajärjel.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: veel   10.03.13 14:21

Muide, selline tugev põiepakitsuse tunne on värske tripperi üks sümptomitest.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: katrin   11.03.13 23:32

No mis see ka pole, on selleks ravi vaja. Samuti on ravimata põiepõletik hiljem väga tülikas. Isiklikust kogemusest põiepõletiguga, tuleb viia pisiproov perearstile, kes teeb analüüsid võib ka olla günekoloogiline probleem siis selgub. Aga arstini aitab levendada rohke vedeliku tarbimine, et halvad bakterid välja ajada, kummeli teed ja taolised vahendid ka paljas soe vesi. See on minu isiklik arvamus ja kogemuste põhjal. Vahekord on soodustavaks faktoriks põletikule.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Mees   18.03.13 21:42

Olen mees ja mul sama tunne, et peale seksi mingi 15min, et tahaks nagu pissarile minna, aga ei tule. Ja see nõme valu kestab mingi tunnikese. See on ainult peale seksi ja väga harva. Arvan, et kui on seks nn kuiv, siis see ärritab nahka. See juba mingi 4a jooksul esinenud ja ma enam ei põe. Anonüümselt võin öelda, et see esines ka juba siis kui seks oli ilma kaaslaseta;)

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada