Suhted & seks 1 070 teemat   1 335 postitust foorumis

Lisa vastus

kaua võib oodata?

Autor: lihtne neiu 30.03.11 21:28

olen 25 aastane naine,plaanime mehega last sellest on juba 6 kuud möödas kui tabletid ära lõpetasin ikka ei midagi.teen teste koguaeg lootuses et olen juba rase aga ei midagi.olen käinud ka arsti juures ja kõik oli korras ja ütles et võib minna kuni aasta.(see on nii lai mõiste)olen ise suitsetaja ja mees on ka ei tea kas see või kuidagi mõjutada.mees on mul komandeeringus ka et võibolla ei satu lihtsalt õigele ajale?ei tea see ootus ja lootus teeb juba nukraks.mul on endal laps ja mehel on 2 last(viljakus probleemi ei tohiks nagu olla:)
soovitage mis ma võiks teha?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Üks vanaisa   01.08.11 15:17

Tablettidest räägi arstiga, vahelduseks ka apteekri või mõne teise asrstiga.
Õige aja planeerimine on kõige tähtsam asi. Muidu pole lihtsalt võimalik. Seda õpetavad raamatud.
Kas mees, olles komandeeringus, mõeldes Sinu peale, onaneerib sageli?
Sperma valmib kusagil 36 tundi. On ju üks viljastamatuse võimalus pidavalt panna. Pidagu enne kojutulekut täielikku rahu mõni päev.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: john   04.08.12 18:26

vahel on mehel spermatosoidid aeglased siis lihtsalt kui ta on kodus seksige ikka usinasti ja kui ei möju siis las kondrollib ennast arsti juures aga üldisel vöib isegi minna aasata kaks et köik önnestuks...

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Caps   08.08.12 00:11

Mida v2hem sellele m6elda seda rutem see juhtub. Kui vaim on stressis siis on seda ka keha ja k6ik organid. V6tke vabalt ja kyll k6ik l2heb ilusti:) Nautige head seksi ja hoidke meel positiivne! Edu!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: naine   09.08.14 11:47

On küll päris hiline vastus, kuid kirjutan siiski. Kindlasti mõjutab ka suitsetamine. Suitsetamine rikub nii munarakke kui ka seemnerakke. Proovida tasub suitsetamine jätta teil mõlemal ja olla positiivsed kõige selle suhtes ja mitte stressi minna kui kõik ei lähe nii ruttu kui tahta. Ja pealegi, tulevad tervemad lapsed kui jätta suitsetamine maha. :)

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada