Suhted & seks 1 079 teemat   1 349 postitust foorumis

Lisa vastus

Anaalseks= hemorroidid. Aga teised võimalused?

Autor: Keegi 04.04.10 19:22

Minu mure on selles. ET prooviisn mehega üle 5 aasta anaalseksi. Oli valus ja ebamugav, lõpus ei olnudki enam nii hull:) Mõte anaalseksile erutab mind ja aeg ajalt tahaks seda siiski teha. Kuid selle vahekorra tagajärjeks oli üks oasuurune munake päraku juures..ehk hemorroid? Ja valus on istuda ja astuda.
Kas ja kuidas saaksin ma siiski aeg-ajalt anaalseksi harrastada, et pärast ei peaks hemorroidide käes kannatama?
Kuidas muuta seks valutumaks ja paremaks et ka mul oleks hea? KAs abivahendiks võivad olla anaaltapid vms asjakesed?
Kasutasime libestit ja võtsime asja rahulikult. Kas ma ei saagi kunagi anaali teha, sest pärast kannatan hemorroidide all?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: KK   05.04.10 09:03

Selle kohta on üks artikkel, võibolla on abiks:

http://www.med24.ee/perearst/article_id-10547

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Cmc   20.05.10 18:25

Üldiselt see valulik on paistetus ja infektsioon. Lahenduseks on soovitatud eriti suurt rahulikkust ning eelnevat puhastamist, et oleks vähem kokkupuudet bakteritest pakatava väljaheitega.

Ja teine asi mida on öeldud: liiga palju libestit on peaaegu piisavalt.

vast edaspidi läheb paremini :)

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: ehee   27.12.14 01:54

Päraku ehitus on paraku sellinne et sinna ei tasu midagi ajada.Tõenäoliselt saad hemorroidi(herne terake päraku kõrval) mis ülimalt valulik.Pärast on nii et ei saa istuda ega astuda pikka aega(nädalaid).Valu võib väga tugev olla.Ainult aitab proktoloogi külastus.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: ilusnimi   17.05.17 14:55

Teiste kogemusi mul pole, on ainult enda omad. Ja enda kogemused ütlevad järgmist. Aastaid kannatasin aeg-ajalt jube tüütute ja häirivate hemorroidide all. Aga ei praktiseerinud kunagi anaalseksi. Kuni ühel päeval sattus kokku huvi anaalseksi vastu ja hetkel mitte nii häirivad hemorroidid. Asi hakkas meeldima. Praktika jätkus ja on jätkunud aastaid. Kuni ühel päeval mulle meenus, et hemorroidid pole ennast enam sama kaua tunda andnud, kuni anaalseksi praktiseerinud olen. Võta nüüd kinni, kas seks aitas hemorroidide vastu või on asi juhuslik.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada