Suhted & seks 1 070 teemat   1 335 postitust foorumis

Lisa vastus

Tere, Mul on nimelt probleem vahekorraga. ...

Autor: Pruno 09.10.09 01:51

Tere,
Mul on nimelt probleem vahekorraga. Nimelt kui hakata sisenema - ehk seksima siis ma saan kohe väga varajaselt erektsiooni ning seksist ei tule midagi välja. Jube kahju on tüdrukust. Ma olen vist väga sensitiivne. Kuidas pidada kauem vastu erektsioonile ? Samas kui enne vahekorda pissil käia, siis vajub peenis natukese aja tagant ära.

Kunagi ammu sai püsivalt seksitud ja probleemi polnud, ka ilma kondoomita sai väga edukalt. Kuid nüüd pikk vahe ja ei saa ikka üldse hakkama, mul on nii häbi. Kas peaks kuhugi pöörduma või aitavad miskised apteegi või muud vahendid?

Aitäh !

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: meil oli sama mure   24.02.10 15:32

kui tunned, et hakkad saama - >peata hetkeks tegevus, lase erutusel väheneda ja kui tunned, et ei ole enam nii erutunud, siis jätka tegevust.. usu mind, selline pauside pidamine meeldib tüdrukule rohkem kui see, et teed kiiresti ja saad ka kohe lõpuni.
Vahel aitab ka see, kui varem samal päeval endal lõpuni teed, siis on seksimise ajal erutus väiksem. Ja kindlasti on erutus väiksem, kui tüdruk ei näita välja, et tal hea on. Räägi sellest oma tüdrukuga!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: cmc   20.05.10 18:32

Ei saa aru eelmisest soovitusest, kuid mina soovitan ennem onaneerida kui liiga kiiresti tuleb. Kui aga ära vajub, siis tuleks välja mõelda, kas partneriga suhetes midagi nihu ei ole.
ükski probleem ei jää isoleerituks ei suhtes ega mujal.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: 123   01.04.12 16:17

Varajane ejakulatsioon(seemnepurse) on selle probleemi nimi. Erektsioon on suguti jäigastumine.
Kindlasti aitab kiirele purskele kaasa harv ja ebaregulaarne vahekord , niiet katsuge ikka tihedamini seksida.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada