Suhted & seks 1 070 teemat   1 335 postitust foorumis

Lisa vastus

Tere. Tean, et see, millest nüüd räägin, ...

Autor: ARVAJA 17.05.09 22:03

Tere.


Tean, et see, millest nüüd räägin, tundub Sulle kummaline (kummaline tundub see ka mulle endale.)Ma ei ole masohhist, ega loll ja ka mul on eneseuhkus olemas, aga ma olen ka väga õiglane inimene (ka enda suhtes).
Mina olen juba 34, aga vitsa või rihma pole ma veel saanud, kuigi põhjust oleks küll ja küll. Küsisin umbes 20 veebruaril ema käest, et millal ta mulle vitsa või rihma annab. Ta küsis minu käest vastu, miks ma sellist lolli juttu ajan.
Kui vastasin, et see ei ole loll jutt, vaid täiesti tõsiselt esitatud küsimus, vastas ta: Ma ei julgegi ju sulle peksa anda, sa oled ju minust palju tugevam ja kindlasti ei laseks sa endale peksa anda. Vastasin: Loomulikult olen ma Sinust palju tugevam, endale peksa laseksin anda küll, loomulikult peaksid Sa enne ära põhjendama, miks Sa tahad mulle peksa anda.


Minu probleem ongi selles, et ma pole kunagi vitsa ega rihma saanud. Kas keegi oskab mind aidata?

Naise/tüdruku ees pükste maha võtmisega mul probleeme ei esine.

Kui ükskord tõmbasin aiamaal vanaemal oma sõbranna nähes püksid maha, veenis vanaema mind Siiri nähes (nõnda oli sõbranna nimi) püksid maha võtma. Loomulikult ei olnud ma sellega esimesel ega teisel korral nõus, aga kolmandal korral võtsin püksid maha ja pidin palja tagumikuga olema vanaema süles nii, et minu paljas tagumik oli tema emakaga paralleelselt. Olin kindel, et nüüd teeb vanaema mulle minu sõbranna nähes tagumikule ikka väga suured "triibulised".

Aga seda ei juhtunud, pidin olema palja tagumikuga 5 minutit.Mulle endale tundus küll see aeg terve igavik - pool tundi.Ja terve selle aja jooksul minu sõbranna naeris minu üle suure häälega.Arvan, et vastupidisel juhul oleks ka mina suure häälega naernud tema üle.


Kuni vanaema ütles mulle lõpuks: Noh, nüüd võid püksid perse peale panna! Noh, seda ma ei lasknud endale kaks korda öelda! Panin püksid väga kiiresti jalga ja küsisin vanaema käest: Noh, Nati, (Nati on lühend nimest Natalja) kui kaua ma siis pidin palja persega Siiri ees olema? Kas pool tundi?
Vanaema vastas: Ma vaatasin kella pealt: Sa olid Siiri nähes palja persega ainult 5 minutit.

Mina: Kas tõesti ainult 5 minutit? Kas mitte 30 minutit?Vanaema: Ainult 5 minutit jah.Loomulikult olin kahel esimesel päeval väga solvunud ja väga vihane, et pidin sõbranna nähes 5 minutit alasti olema, aga kolmandal päeval leidsin, et vanaemalt sõbranna nähes pükste maha tõmbamise eest oli õiglane karistus olla 5 minutit
sõbranna ees alasti.

Arvan, et kui vanaema oleks mulle ka sõbranna nähes vitsa või rihma andnud, siis oleks ka see õiglane olnud.Aga loomulikult oleks mu sõbranna minu üle siis veel rohkem naernud.
Aga kuna tänaseks on vanaema surnud, kes oleks mulle nende minu tehtud "pahanduste" eest mulle kindlasti "triibulised" teinud ja ema küll elab, aga tal on liiga hea süda, et mulle tehtud "pahanduste" eest "triibulised" teha.


Kindlasti Sind huvitab nüüd, miks ma ei kirjuta pahanduste, vaid kirjutan "pahanduste".

Aga sellepärast, et kui öelda minu tehtu kohta pahandused, siis on see väga pehmelt öeldud, sellepärast kirjutangi "pahandused".


Kuna aga omadelt pole ma vitsa ega rihma saanud, tuleb mul paluda/küsida seda (mulle vitsa või rihma andmist) võõrastelt.

Mina mõtlesin seda asja nii:Millal Sa "tutvustad" minu paljast tagumikku kasevitsa(de)ga, ma olen kindel, et Sa saaksid mulle vitsa ja võibolla hiljem ka rihma andmisega hakkama, kui Sulle peaks tunduma, et vitsa andmine pole mulle mingil põhjusel mõjunud.
Aga loodan, et kui Sa "tutvustad" minu paljast tagumikku kasevitsa(de)ga, siis "püksirihma-tutvust" minu tagumik enam ei vaja.

Aga palun mitte ajada jama a'la "Meie ehk sind siin nüüd

nüpeldama ei hakka aga tule pimedal ajal kopliliinidele näiteks jakuuluta kõva häälega möödaminejatele, et sul on taskus näiteks 300 krooni või 100 dollarit ja küsi msimagusa häälega moepäarst kust siit viina või prostituutisaaks. Saad sellise sauna, et teist ilmselt ei tahaks, kui üldse ellu
jääd! Vitsaga kõditamisest pole seal ehk vaja unistada. Raha võetakse muidugi ära keretäie eest, muidu ei saa nüüdsel moodsal ajal midagi. Aga siiski parem ära mine, katsu "triibulisteta" edasi elada."


Lühidalt: Millal Sa annad mulle "triibulised".

Kui Sa aga kardad, et lähed mind aidates mingi seadusega pahuksisse, siis võid kindel olla, et ei lähe, sest ma uurisin enne "palve" esitamist mõningaid seaduseid ja näiteks Karistusseadustik'uga on küll keelatud kehaline väärkohtlemine, piinamine, vaimne ja füüsiline ärakasutamine, kuid pole sõnagi öeldud selle kohta, nagu ei tohiks keegi anda võõrale lapsele/noormehele vitsa või rihma, kui ta seda ise palub.


Samuti ei ole see keelatud Eesti Vabariigi Põhiseadusega.

Kui Sa soovid mind kontrollida, siis palun.

Annan Sulle isegi internetiaadressid: Põhiseadus asub aadressil: http://vp1992-2001.vpk.ee/est/p6hiseadus/a 2peat.asp
Karistusseadustik aga www.Karistusseadustik.ee


Minu meil on:

tarmo.eharand.001@mail.ee

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: SeeMees   05.10.11 15:32

Anna andeks mis sul viga on???

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Lugeja   06.10.11 23:42

Tõesti raske aru saada, mis lahti. Et kas on miski mure ka kodanikul hingel? Ei loegi välja kohe. Ehk lihtsalt asi selles, et ei viitsi süveneda.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: ARVAJA   17.05.12 02:56

Tere.

Avastasin juhuslikult, et keegi on mu identideedi, meili ja aliase vargusega tegelenud.

Ärge uskuge seda, mina pole seda kirjutanud.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Villi   26.09.12 23:22

No tahaks sind väga aidata. Mõistan su muret, aga vot ei oskagi kohe. Mul väga kahju, et ei oska. Aga ma poetan pisara, ehk hakkab sinulgi sest kergem ...

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: volli   17.10.12 14:22

mix sa valetad et ei ole seda kirjutanud isiklikult väitsid mulle et jhh see tõsi kõik mis kirjas :-)
või hakkas häbi nüüd ???
viskan 2 pisarat siis et villist üle olla ja sinu sugusele heameelt teha ...

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: this guy   16.03.15 23:35

kes selle kirjutas 5 aastane????????????????++ või mingi ajusurnud siema(in world of tanks vewy stupid people)

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: this guy   16.03.15 23:36

aga ehk siis saad minu poolt 3 pisarat :) ole õnnelik. :)

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: tere autor ARVAJA   08.01.16 06:30

kui purjus sa olid kui selle kirjutasid?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Tarmo   29.03.16 21:01

"Huvitav" lugemine.

Kas tõesti oli tegemist identideedi vargusega või taheti kedagi lihtsalt ärritada?

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada