Suhted & seks 1 030 teemat   1 264 postitust foorumis

Lisa vastus

Tere, mure nimelt selline, et kasutan ...

Autor: Lepatriinu 03.03.09 16:43

Tere,

mure nimelt selline, et kasutan pille Jeanine, võtnud olen neid 8 kuud. algus oli suht raske, esines palju kõrvalmõjusid-rindade valulikkus, määrimine, rahutus jne. Sama aegselt koos pillidega võtsin ka üht teist rohtu, nimelt oli mul küüneseen. Arst oli sellest teadlik, et neid korraga tarvitan. Menstruatsioon oli pidevalt ebakorrapärane. Nüüd mul pole aga menstruatsiooni olnud 8 nädalat ehk siis kaks korda on vahele jäänud.
Raseduse ma välistaks, kuna teste olen teinud selle aja jooksul neli (viimase eile hommikul) ning puuduvad ka muud sümptomid nagu rindade valulikkus, iiveldamine jne. Küll on aga tuikab aegajalt kerge valu alakõhus pigem külje peal? Naistearstile sain vastuvõtu aja alles 25.märtsiks.
Hetkel on mul pilli vaba nädal, aga päevasid pole ollagi ega pole tunnetki, et nüüd tulevad. Kas peaksin jätkama pilldie võtmisega ning ootama ära arstivastuvõtu? Mis mul viga võiks olla? kas võib olla munasarjapõletik?

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada