Suhted & seks 1 070 teemat   1 332 postitust foorumis

Lisa vastus

Kui olime lahku kolinud, et ma tunded selgeks ...

Autor: Purustajalt Mariannile 14.10.04 13:46

Kui olime lahku kolinud, et ma tunded selgeks saaks, siis peale seda kuu aja pärast oli mul selge, et olin teinud suure vea, et lasin asjadel nii kaugele minna. Aga kuna selle aja jooksul oli olin teinud ränga eksimuse (sellest tüdrukust ei tea ma enam midagi ja ei tahaks temaga kohtudagi) ja selle ka üles tunnistanud, siis lõplik selgus jõudis hinge siis, kui naine ütles, et nüüd on kõik ja ta ei suuda minuga enam koos elada. Alles siis sain aru, et tema on parim, need sõpradega "vallalisena" pidutsemised ei ole pooltki nii palju väärt, kui oma armastatuga olemine.
Sul muidugi on see probleem, et mees on teisega koos. Minul oli see, et mina enam selle Eksitusega ei suhtle ja tean täpselt, et tahan oma tüdrukut tagasi... Temal võib see aega võtta, kui ta sellest aru saab, kuna tal on keegi kõrval olemas...aga samas ta ei pruugigi sellest aru saada.
Aga kas sa oleksid nõus oma mehe tagasi võtma, kui ta seda soovib? Kas saaksid talle jälle sügavalt silma vaadata, teda usaldada ja temaga intiimseid hetki jagada??? Kas sind ei jääks häirima see, et ta on vahepeal teise naisega olnud?


Aga kuidas see selgus sinuni jõudis, et just endine naine on parim ja kui kaua võttis see sul aega? Mina ka ootan mis hull ja olen end täiesti haigeks igatsenud, nüüdseks juba 2 kuud, sellest rohkem kui kuu on mu mees teise kaisus.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada