Suhted & seks 1 070 teemat   1 335 postitust foorumis

Lisa vastus

Küpse naisena soovitaksin, et ära kiirusta, ...

Autor: Otile 11.05.04 18:08

Küpse naisena soovitaksin, et ära kiirusta, kuna see võib teie suhtele lõpu teha. Noored kogenematud tüdrukud küpsevad selliseks kaugelearenenud seksiks alles väga pikas ja turvalises suhtes, millega liitub tingimata ka armastus ja turvatunne. Tavaliselt on naine sellisteks ekstreemsusteks valmis alles 30-selt. Muidugi võib ta sellega nõustuda ka varem, siis aga tavaliselt poolvägisi ja soovides oma kaaslasele rõõmu teha. Sisemiselt valmis ta selleks aga pole. Naise areng lihtsalt on selline, hoopis aeglasem ja paljuski teistsugune kui mehel. Ka on tema tundemaailm ja seksuaalsed vajadused hoopis erinevad. Noor tüdruk vajab õrnust, silitamist ja kaisutamist ja suudlemist. Karmid seksimängud ehmatavad teda ja tõukavad eemale. Kõik see kehtib niisuguste tüdrukute kohta, keda vanasti kutsuti korralikeks.
Muidugi leiad sa kergesti kümnete viisi varakult seksiga tegelema hakanud tüdrukuid, kes täidavad meelsasti kõik su julgemadki seksuaalfantaasiad. Vali ise, mida või keda sa vajad, kas armastust ja püsisuhet või põnevat seksi.
Mulle igatahes näib, et see, mida sa oma tüdruku vastu tunned, ei ole suur armastus. Kui oleks nii, siis ei otsiks sa vast juba nii kiiresti vaheldust ja oleksid õnnelik ka üsna tavalisel viisil seksides.
Mõtle hästi järele ja talita siis oma parima äranägemise järgi.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada